text.skipToContent text.skipToNavigation
WINDFORCE Comfort I 205/55 R16 91VIDEK000073306
2.970,00 ден
Нашата најниска цена
2.100,00 ден
WINDFORCE Comfort I 205/55 R16 91V

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2019

WINDFORCE Comfort I 205/55 R16 91V
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 55
Дијаметар 16
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Windforce