text.skipToContent text.skipToNavigation
WINDFORCE SnowBlazer 195/65 R15IDEK000224713
2.840,00 ден
Нашата најниска цена
1.899,00 ден
WINDFORCE SnowBlazer 195/65 R15

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2019

WINDFORCE SnowBlazer 195/65 R15
Сезона Зимска
Ширина 195 mm
Висина 65
Дијаметар 15
Тип на возила Лично возило
Бренд Windforce