text.skipToContent text.skipToNavigation
WINDFORCE SnowBlazer 205/55 R16IDEK000224701
2.960  ден
Цена
2.090  ден
WINDFORCE SnowBlazer 205/55 R16

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2020

WINDFORCE SnowBlazer 205/55 R16
Вид на возило Лично возило
Сезона Зимска
ширина 205
висина 55
дијаметар 16 "
Бренд Windforce
Тип на производ Автомобилски гуми