text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
WINDFORCE SnowPower 195/65 R15IDEK000079812
2.800  ден
Цена
1.899  ден
WINDFORCE SnowPower 195/65 R15

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

WINDFORCE SnowPower 195/65 R15
Вид на возило Лично возило
Сезона Зимска
ширина 195
висина 65
дијаметар 15
Бренд Windforce
Тип на производ Автомобилски гуми