text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
2.702 пронајдени производи
 • DUNLOP 255/30ZR20 (92Y) SPT MAXX RACE RO1 XLMFS DUNLOP 255/30ZR20 (92Y) SPT MAXX RACE RO1 XLMFS
  25.610,00  ден
  Производител: DUNLOP
  Сезона: Летна
  Вид на возило: Автомобил
  Ширина: 255
  Висина: 30Z
  Дијаметар: 20
  Индекс на носивост и брзина: 92Y
 • DUNLOP 295/30ZR22 (103Y) SPT MAXX RT XL MFS DUNLOP 295/30ZR22 (103Y) SPT MAXX RT XL MFS
  20.150,00  ден
  Производител: DUNLOP
  Сезона: Летна
  Вид на возило: Автомобил
  Ширина: 295
  Висина: 30Z
  Дијаметар: 22
  Индекс на носивост и брзина: 103Y
 • Kelly Tires KELLY UHP2 205/50 R17 93W Kelly Tires KELLY UHP2 205/50 R17 93W
  3.765,00  ден

  Kelly Tires пневматиците се дел од групацијата Goodyear.


  Се произведуваат во Франција, Полска и Словенија и веќе се докажани како одлични гуми во однос на цената и квалитетот.

 • FULDA 205/50R16 87H KRI CONTROL HP MS FP FULDA 205/50R16 87H KRI CONTROL HP MS FP
  5.818,00  ден
  Производител:FULDA
  Сезона:Зимска
  Вид на возило:Автомобил
  Ширина:205
  Висина:50
  Дијаметар:16
  Индекс на носивост и брзина:87H
 • FULDA 215/45R17 91V KRI CONTROL HP 2 XL FP FULDA 215/45R17 91V KRI CONTROL HP 2 XL FP
  7.573,00  ден
  Производител:FULDA
  Сезона:Зимска
  Вид на возило:Автомобил
  Ширина:215
  Висина:45
  Дијаметар:17
  Индекс на носивост и брзина:91V
 • FULDA 215/55R17 98V KRI CONTROL HP 2 XL FP FULDA 215/55R17 98V KRI CONTROL HP 2 XL FP
  7.248,00  ден
  Производител:FULDA
  Сезона:Зимска
  Вид на возило:Автомобил
  Ширина:215
  Висина:55
  Дијаметар:17
  Индекс на носивост и брзина:98V
 • GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric XL FP OP1 245/35 R20 95Y GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric XL FP OP1 245/35 R20 95Y
  14.560,00  ден

  Со најпознатиот американски производител на пневматици Goodyear ќе имате удобно возење секој ден и на секое место.


  Брендот е основан уште од далечната 1898 година. Континуираното усо...

 • GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 2 XL FP 285/30 R19 98Y GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 2 XL FP 285/30 R19 98Y
  18.655,00  ден

  Со најпознатиот американски производител на пневматици Goodyear ќе имате удобно возење секој ден и на секое место.


  Брендот е основан уште од далечната 1898 година. Континуираното усо...

 • Sportiva VAN Snow 2 215/70 R15C Sportiva VAN Snow 2 215/70 R15C
  4.743,00  ден
 • DUNLOP 205/75R16C 110/108R ECONODRIVE DUNLOP 205/75R16C 110/108R ECONODRIVE
  8.255,00  ден
  Производител: DUNLOP
  Сезона: Летна
  Вид на возило: Комби
  Ширина: 205
  Висина: 75
  Дијаметар: 16C
  Индекс на носивост и брзина: 110/108R
 • DUNLOP 285/30ZR20 (99Y) SPT MAXX RT XL MFS DUNLOP 285/30ZR20 (99Y) SPT MAXX RT XL MFS
  16.218,00  ден
  Производител: DUNLOP
  Сезона: Летна
  Вид на возило: Автомобил
  Ширина: 285
  Висина: 30Z
  Дијаметар: 20
  Индекс на носивост и брзина: 99Y
 • GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 2 XL FP 245/45 R19 102Y GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 2 XL FP 245/45 R19 102Y
  13.020,00  ден

  Со најпознатиот американски производител на пневматици Goodyear ќе имате удобно возење секој ден и на секое место.


  Брендот е основан уште од далечната 1898 година. Континуираното усо...

 • Nokian Tyres Nokian cLine VAN 205/65 R16C 107/105T Nokian Tyres Nokian cLine VAN 205/65 R16C 107/105T
  6.696,00  ден
 • GOODYEAR UltraGrip 9 155/65R14 75T MS GOODYEAR UltraGrip 9 155/65R14 75T MS
  3.835,00  ден
  Високо квалитетниот бренд за гуми GOODYEAR со својата понуда во премиум сегментот на зимски пневматици, е достапен за сезона 2018/2019 со најпримамливи цени.
  Тестовите на ADAC Tyre Test покажув...
 • GOODYEAR ULTRA GRIP 235/60R16 100H PERF G1 GOODYEAR ULTRA GRIP 235/60R16 100H PERF G1
  8.093,00  ден
  Високо квалитетниот бренд за гуми GOODYEAR со својата понуда во премиум сегментот на зимски пневматици, е достапен за сезона 2017/2018 со најпримамливи цени.
  Тестовите ( ADAC Tyre Test http://b...
 • DUNLOP 275/25ZR20 (91Y) SPT MAXX GT XL MFS DUNLOP 275/25ZR20 (91Y) SPT MAXX GT XL MFS
  19.793,00  ден
  Производител: DUNLOP
  Сезона: Летна
  Вид на возило: Автомобил
  Ширина: 275
  Висина: 25Z
  Дијаметар: 20
  Индекс на носивост и брзина: 91Y
 • DUNLOP 205/50R16 87W SPT MAXX RT DUNLOP 205/50R16 87W SPT MAXX RT
  6.923,00  ден
  Производител: DUNLOP
  Сезона: Летна
  Вид на возило: Автомобил
  Ширина: 205
  Висина: 50
  Дијаметар: 16
  Индекс на носивост и брзина: 87W
 • GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric N0 FP 265/35 Z19 94Y GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric N0 FP 265/35 Z19 94Y
  17.150,00  ден

  Со најпознатиот американски производител на пневматици Goodyear ќе имате удобно возење секој ден и на секое место.


  Брендот е основан уште од далечната 1898 година. Континуираното усо...

 • GOODYEAR Cargo G91 205/75 R16C 113/111Q GOODYEAR Cargo G91 205/75 R16C 113/111Q
  8.995,00  ден

  Со најпознатиот американски производител на пневматици Goodyear ќе имате удобно возење секој ден и на секое место.


  Брендот е основан уште од далечната 1898 година. Континуираното усо...

 • DUNLOP 205/45R17 88W SPT MAXX RT * XL MFS DUNLOP 205/45R17 88W SPT MAXX RT * XL MFS
  8.158,00  ден
  Производител: DUNLOP
  Сезона: Летна
  Вид на возило: Автомобил
  Ширина: 205
  Висина: 45
  Дијаметар: 17
  Индекс на носивост и брзина: 88W
  • 1(current)
  • 2
  • 3