text.skipToContent text.skipToNavigation
2 пронајдени производи
NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Villager Ел.косилка Villy 1000 Е
Villager Ел.косилка Villy 1000 Е

4.100 ден

Седмична акција!

  • Тип на производ: Акумулаторски косилки
  • Работна ширина: 33 cm
  • Број на висини: 3
  • Собирач на трева: Да
  • Препорачана површина за косење: 300 m²

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Villager TP 119 Телескопска ножица со коноп и дршка
Villager TP 119 Телескопска ножица со коноп и дршка

1.600 ден

  • Villager TP 119
  • Телескопска ножица со коноп и дршка
  • Пречник на сечење:20 mm
  • Гаранција:1 год.
  • Должина:1520-2600 mm

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024