text.skipToContent text.skipToNavigation
19 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Beko HIC 64404 T керамичка плотна
Beko HIC 64404 T керамичка плотна
18.999 ден

13.999 ден

 • Кружен сериграфски дизајн
 • Витроцерамичен
 • Автоматско исклучување
 • Димензии: 60 x 3,7 x 51 cm
 • Гаранција: 5 години

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
VIVAX HOME MWOB-2020G G Вградна микробранова печка
VIVAX HOME MWOB-2020G G Вградна микробранова печка
12.990 ден

10.599 ден

 • Бренд: Vivax
 • Поставување на производот: Вграден
 • Капацитет на печката: 20 l

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Acer Aspire 5 A515-36-391T Blue (15,6" FHD, Intel Core i3 1115G4, 8GB RAM, 256GB SSD, NX.A8KEX.001 лаптоп
Acer Aspire 5 A515-36-391T Blue (15,6" FHD, Intel Core i3 1115G4, 8GB RAM, 256GB SSD, NX.A8KEX.001 лаптоп
32.990 ден

18.990 ден

 • Acer Aspire 5 A515-36-391T Blue NX.A8KEX.001 лаптоп
 • Intel Core i3-1115G4 процесор
 • 8GB RAM меморија
 • 256GB SSD диск
 • 15.6 FullHD екран

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
SAMSUNG Galaxy A32 6.4", 4/128GB, 64+8+5+5/20MP, 5000mAh (SM-A325FZBGEUC) Blue Dual SIM смартфон
SAMSUNG Galaxy A32 6.4", 4/128GB, 64+8+5+5/20MP, 5000mAh (SM-A325FZBGEUC) Blue Dual SIM смартфон
18.999 ден

14.590 ден

 • Бренд: Samsung
 • големина на екран: 6.4 "
 • Оперативен систем: Android
 • RAM Меморија: 4 GB
 • Интерна меморија: 128 GB

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Acer Swift 1 SF114-33-P629 Gold (14" FHD IPS, Intel Pentium Silver N5030U, 8GB RAM, 256GB SSD, лаптоп
Acer Swift 1 SF114-33-P629 Gold (14" FHD IPS, Intel Pentium Silver N5030U, 8GB RAM, 256GB SSD, лаптоп
29.999 ден

17.990 ден

 • Acer Swift 1 SF114-33-P629 Gold лаптоп
 • 14" fullHD IPS екран
 •  Intel Pentium Silver N5030U процесор
 • 8GB RAM меморија
 • SSD 256GB PCIe NVMe диск

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Lenovo Legion 5 15IMH05H Black (15,6" FHD 120Hz/Intel i5-10300H/8GB DDR4/512GB SSD/GTX 1650 Ti 4GB)
Lenovo Legion 5 15IMH05H Black (15,6" FHD 120Hz/Intel i5-10300H/8GB DDR4/512GB SSD/GTX 1650 Ti 4GB)
56.990 ден

41.999 ден

 • Lenovo Legion 5 15IMH05H Black, 82AU006QRM лаптоп,
 • Intel Core i5 10300H,
 • 8GB RAM,
 • SSD 512GB,
 • nVidia GTX 1650 Ti 4GB,
 • 15,6" FullHD 120Hz 250Nits екран.

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (темно сива)
BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (темно сива)
19.900 ден

12.990 ден

 • BLUMFELDT Bella Donna фотеља на лулашка (темно сива)
 • Димезии: 100 x 182 x 135 cm (ШxВxД)
 • Димензии на фотељата со нишалката: 92 x 106 x 68 cm (ШxДxВ)
 • Тежина: 29,0 kg
 • Бренд: Blumfeldt

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

zadnji_komadi_MK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 6,8" 120Hz FHD+, 128GB/12GB, Android 11 Silver смартфон
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 6,8" 120Hz FHD+, 128GB/12GB, Android 11 Silver смартфон
79.999 ден

61.890 ден

 • Бренд: Samsung
 • големина на екран: 6.8 "
 • Оперативен систем: Android
 • RAM Меморија: 12 GB
 • Интерна меморија: 128 GB

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
VIVAX IMAGO LED TV-55UHDS61T2S2SM, 4K UHD, ANDROID SMART телевизор
VIVAX IMAGO LED TV-55UHDS61T2S2SM, 4K UHD, ANDROID SMART телевизор
30.999 ден

19.990 ден

 • Бренд: Vivax
 • дијагонала: 55"/140 cm
 • резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • технологија: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • Оперативен систем: Android

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1 Gratis Hlorna MK
INTEX 28122 Еasy Set 305 x 76 cm, со филтер пумпа
INTEX 28122 Еasy Set 305 x 76 cm, со филтер пумпа
7.590 ден

5.990 ден

ГРАТИС Intex душек
 • INTEX 28122 Еasy Set 305 x 76 cm, со филтер пумпа,
 • Димензии: 305x76 cm ,
 • Капацитет: 3.583литри (80%), 
 • Филтер пумпа вклучена во паквањето,
 • Бренд: INTEX.

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
INTEX 68373 Mariner 3 297 x 127 x 46 cm чамец
INTEX 68373 Mariner 3 297 x 127 x 46 cm чамец
30.990 ден

25.990 ден

 • INTEX 68373 Mariner 3 чамец
 • Димензии: 297 x 127 x 46 cm
 • Носивост: до 300 кг (3 лица)
 • Алуминиумски весла и држачи за трска
 • Бренд: INTEX 

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
AOC 27" Q27T1монитор
AOC 27" Q27T1монитор
16.490 ден

 • AOC 27" Q27T1 IPS монитор
  |
 • 27" големина на екран |
 • 75Hz освежување на слика
  |
 • Макс. резолуција 2560 x 1440pix |
 • DP + HDMI x2
  |
 • 5 ms брзина |

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
VIVAX COOL V+ DESIGN 3,81kW GOLD R32 инвертер клима уред
VIVAX COOL V+ DESIGN 3,81kW GOLD R32 инвертер клима уред
39.990 ден

32.999 ден

 • Бренд: Vivax
 • Вредност на греење: 3.81 kW
 • Вредност на ладење: 3.52 kW
 • Енергетски степен на ладење: A+++
 • Енергетски степен на греење: А++
 • Намена на климата според просторот: од 26 до 35 m2

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
BESTWAY 57372 457x107cm базен на надувување со филтер пумпа
BESTWAY 57372 457x107cm базен на надувување со филтер пумпа
25.990 ден

ГРАТИС Intex душек
BESTWAY 57372 457x107cm базен на надувување со филтер пумпа. Карактеристики: капацитет: 12.362 литри (80%), димензии 457x107cm, филтер пумпа капацитет 2.006 литри на час (денвно да работи 5-6 саати...

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
MSGW EXTREME i103 i7-11700/2x8GB/M.2 1TB+ HDD 2TB/RTX-3060 Ti 8GB gaming десктоп
MSGW EXTREME i103 i7-11700/2x8GB/M.2 1TB+ HDD 2TB/RTX-3060 Ti 8GB gaming десктоп
125.000 ден

107.790 ден

 • MSGW EXTREME i103 gaming десктоп
 • Intel i7-11700
 • 16GB RAM
 • SSD 1TB SAMSUNG 970 EVO PLUS
 • HDD 2TB
 • nVIdia RTX 3060 Ti 8GB
 • MS ARMOR V710 GAMING куќиште
 • PSU MSI CORE M700 напојување
 • ASUS TUF GAMING B560M-PLUS матична плоча

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
OralB POWER PRO2 2500 WHITE електрична четка за заби
OralB POWER PRO2 2500 WHITE електрична четка за заби
4.290 ден

3.690 ден

 • OralB POWER PRO2 2500 WHITE ел. четка за заби
 • 8800 осцилации-ротации во минута
 • 2 програми на чистење
 • 2 минутен тајмер
 • Отстранува и до 100% повеќе наслаг...

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
SAMSUNG LED UE55AU8072 UXXH 4K UHD Smart TV, 55" (140cm), 2200Hz, WiFi телевизор
SAMSUNG LED UE55AU8072 UXXH 4K UHD Smart TV, 55" (140cm), 2200Hz, WiFi телевизор
48.999 ден

35.890 ден

 • Бренд: Samsung
 • дијагонала: 55"/140 cm
 • резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • технологија: LED
 • Тип на ТВ: SMART

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Mi Air Purifier 3H прочистувач на воздух
Mi Air Purifier 3H прочистувач на воздух
12.990 ден

9.999 ден

 • Трослоен НЕРА филтер
 • Моќност: 38 W
 • Простор на прочистување: 45 m2
 • Ниво на бучава: 33 - 64 dB
 • Димензии: 24 х 25 х 52 см
 • Поврзување со WiFi

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
MSGW GAMING g100 R5 5600X/2x8GB/M.2 512GB + HDD 1TB/ GTX 1660 Ti gaming декстоп
MSGW GAMING g100 R5 5600X/2x8GB/M.2 512GB + HDD 1TB/ GTX 1660 Ti gaming декстоп
74.990 ден

66.990 ден

 • MSGW GAMING g100 декстоп
 • AMD Ryzen 5 5600X
 • 16GB RAM
 • SSD 512GB
 • HDD 1TB
 • nVIdia GTX 1660 Ti 6GB
 • MS ARMOR V300 GAMING куќиште
 • ASUS AM4 TUF GAMING B550M-PLUS матична плоча

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.04.2023