text.skipToContent text.skipToNavigation

Dyson V15 Detect Безжична ПравосмукалкаID EK000490766

Dyson V15 Detect Безжична ПравосмукалкаID: EK000490766

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
59.999 ден

Најмоќниот, интелигентен безжичен вакуум Дизајниран за цел дом со длабоко чистење Моќ на вшмукување, време на работа и алатки дизајнирани за длабоко чистење на целиот ваш...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Најмоќниот, интелигентен безжичен вакуум
 • Дизајниран за цел дом со длабоко чистење
 • Моќ на вшмукување, време на работа и алатки дизајнирани за длабоко чистење на целиот ваш дом
 • Интелигентно го оптимизира вшмукувањето и времето на работа врз основа на нивото на прашина и типот на подот
 • Сензорот Piezo и технологијата Dyson DLS автоматски го чувствуваат нивото на остатоци и типот на подот за да го прилагодат вшмукувањето за правилен баланс на моќност и време на работа кога ви е потребно.
 • Ласерот открива микроскопска прашина и со прецизен агол прави невидлива прашина видлива на тврдите подови, за да не пропуштите ништо.
 • LCD екранот прикажува научен доказ за длабоко чистење
 • Ги пресметува и категоризира собраните честички, прикажувајќи ги на екранот додека чистите.
 • Исто така, го прикажува одбројувањето на времето на работа и режимот на напојување.
 • Најмоќната, интелигентна безжична правосмукалка

 • Дизајниран за цел дом со длабоко чистење

 • Моќ на вшмукување, време на работа и алатки дизајнирани за длабоко чистење на целиот ваш дом

 • Интелигентно го оптимизира вшмукувањето и времето на работа врз основа на нивото на прашина и типот на подот

 • Сензорот Piezo и технологијата Dyson DLS автоматски го чувствуваат нивото на остатоци и типот на подот за да го прилагодат вшмукувањето за правилен баланс на моќност и време на работа кога ви е потребно.

 • Ласерот открива микроскопска прашина и со прецизен агол прави невидлива прашина видлива на тврдите подови, за да не пропуштите ништо.

 • LCD екранот прикажува научен доказ за длабоко чистење

 • Ги пресметува и категоризира собраните честички, прикажувајќи ги на екранот додека чистите.
 • Исто така, го прикажува одбројувањето на времето на работа и режимот на напојување.
Тип на производ Стик правосмукалки
Бренд Dyson
Гаранција 2 год.
Боја Sivo/Plava
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!