text.skipToContent text.skipToNavigation

GORENJE VC2321GPLW ПравосмукалкаID EK000210222

GORENJE VC2321GPLW ПравосмукалкаID: EK000210222

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.490 ден

Цена
6.199 ден

Правосмукалка GORENJE VC2321GPLW. Карактеристики: G FORCE PLUS Максимална моќност на моторот: 2.300 W Моќ на всисување: 470 W Со вреќичка За суво чистење Број на додатоци: 3 XpandZone четка ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 21.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Правосмукалка GORENJE VC2321GPLW. Карактеристики: G FORCE PLUS Максимална моќност на моторот: 2.300 W Моќ на всисување: 470 W Со вреќичка За суво чистење Број на додатоци: 3 XpandZone четка Проток на воздух: 42 L/s Волумен на вреќичката: 3 l Тип на цевка: Телескопска Дијаметар на цевката: 35 mm Должина на телескопската цевка: 90 cm Материјал на цевката: Алуминиум 1 Хепа филтер Управувачка локација: Контрола на апаратот Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување SoftStart тивко палење на моторот Индикатор за полна вреќичка Број на текстилни вреќички: 1 Додатоци: 3 Заштита на куќиштето (Active Bumper) Гумена рачка Намотување на кабелот Голем досег (кабел, црево и цевка): 8 m Исправено или хоризонтално Додаток за оставање на цевката Број на тркала: 3 Гумирани тркалца Заштита од прегревање Боја: Бела Должина на приклучен кабел: 6 m Максимална моќност на моторот: 2.300 W G FORCE Димензии (ШxВxД): 43,3 × 27,7 × 31 cm Димензии на амбалажата (ШxВxД): 57,5 × 32,5 × 32,5 cm Нето тежина на апаратот: 7,5 kg Бруто тежина на апаратот: 8,5 kg Приклучна моќ: 2.000 W Гаранција: 24 месеци
Тип на производ Правосмукалки со вреќичка
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Моќност 2300 W
Бучавост (dB) 79 dB
Волумен на вреќичка 3 l
Работна површина 8 m
Должина на кабелот 6 m
Антиалергиски филтер Не
Четка за паркети Не
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!