text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje Правосмукалка VC1615CXR (SPINNER ДОДАТОК)ID EK000371491

Gorenje Правосмукалка VC1615CXR (SPINNER ДОДАТОК)ID: EK000371491

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.290 ден

Gorenje Правосмукалка VC1615CXR (SPINNER ДОДАТОК) За суво чистење Mоќност на моторот: 1600 W ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Gorenje Правосмукалка VC1615CXR (SPINNER ДОДАТОК)
 • За суво чистење
 • Mоќност на моторот: 1600 W
 • Гаранција: 24 месеци

  COMPACT XS

  Моќ на всисување: 330 W

  Со вреќичка

  Број на додатоци: 1

  Универзална четка

  Проток на воздух: 33 L/s

  Волумен на вреќичката: 2 l

  Тип на цевка: Лесна за составување

  Дијаметар на цевката: 32 mm

  Должина на телескопската цевка: 88 cm

  Материјал на цевката: Пластика

  Управувачка локација: Контрола на апаратот

  Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

  SoftStart тивко палење на моторот

  Индикатор за полна вреќичка

  Хартиени вреќи за прашина: 1

  Број на текстилни вреќички: 1

  Додатоци: 1

  Намотување на кабелот

  Голем досег (кабел, црево и цевка): 15 m

  SPINNER

  Исправено или хоризонтално

  Додаток за оставање на цевката

  Број на тркала: 3

  Гумирани тркалца

  Боја: Боја Црвена

  Должина на приклучен кабел: 5,0 m

  Бучност: 82 dB(A)re1pW

  Максимална моќност на моторот: 1.600 W

  Димензии (ШxВxД): 35 × 21,5 × 26 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 48 × 28,5 × 29 cm

  Нето тежина на апаратот: 3,3 kg

  Бруто тежина на апаратот: 5,8 kg

  Приклучна моќ: 1.400 W

  Код: 728292

  EAN Код: 3838782029288

Тип на производ Правосмукалки со вреќичка
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Боја Црвена
Моќност 1600 W
Бучавост (dB) 82 dB
Волумен на вреќичка 2 l
Работна површина 15 m
Должина на кабелот 5 m
Антиалергиски филтер Не
Четка за паркети Не
Четка за отстранување на влакна од домашни миленици Не
Нето тежина 3.3 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!