text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje Правосмукалка VC1821PSWBUID EK000371493

Gorenje Правосмукалка VC1821PSWBUID: EK000371493

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.090 ден

Цена
4.580 ден

Gorenje Правосмукалка VC1821PSWBU За суво чистење Mоќност на моторот: 1800 W Гаранциј...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Gorenje Правосмукалка VC1821PSWBU
 • За суво чистење
 • Mоќност на моторот: 1800 W
 • Гаранција: 24 месеци

  POWER SLIDE

  Моќ на всисување: 360 W

  Со вреќичка

  За суво чистење

  Број на додатоци: 1

  Универзална четка

  Проток на воздух: 38 L/s

  Волумен на вреќичката: 3 l

  Тип на цевка: Телескопска

  Дијаметар на цевката: 32 mm

  Должина на телескопската цевка: 80 cm

  Материјал на цевката: Метал

  1 Хепа филтер

  Управувачка локација: Контрола на апаратот

  Лизгачко копче за регулирање на силата на моторот

  SoftStart тивко палење на моторот

  Индикатор за полна вреќичка

  Хартиени вреќи за прашина: 1

  Број на текстилни вреќички: 1

  Додатоци: 1

  Намотување на кабелот

  Голем досег (кабел, црево и цевка): 14 m

  Исправено или хоризонтално

  Додаток за оставање на цевката

  Број на тркала: 3

  Гумирани тркалца

  Боја: Бела

  Должина на приклучен кабел: 5,0 m

  Бучност: 83 dB(A)re1pW

  Максимална моќност на моторот: 1.800 W

  Димензии (ШxВxД): 44 × 30,5 × 24,5 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 50 × 36,5 × 29 cm

  Нето тежина на апаратот: 4,9 kg

  Бруто тежина на апаратот: 7,2 kg

  Приклучна моќ: 1.600 W

  Код: 678668

  EAN Код: 383878207129

Тип на производ Правосмукалки со вреќичка
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Боја Бело/Сина
Моќност 1800 W
Бучавост (dB) 83 dB
Волумен на вреќичка 3 l
Работна површина 14 m
Должина на кабелот 5 m
Антиалергиски филтер Не
Четка за паркети Не
Четка за отстранување на влакна од домашни миленици Не
Нето тежина 4.9 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!