text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje Правосмукалка VC1901GACRCYID EK000371490

Gorenje Правосмукалка VC1901GACRCYID: EK000371490

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.590 ден

Цена
5.030 ден

Gorenje Правосмукалка VC1901GACRCY За суво чистење Mоќност на моторот: 2000 W Гаранци...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Gorenje Правосмукалка VC1901GACRCY
 • За суво чистење
 • Mоќност на моторот: 2000 W
 • Гаранција: 24 месеци

  G.FORCEAIR COMPACT

  Пластичен сад

  За суво чистење

  Број на додатоци: 2

  Универзална четка

  Волумен на садот за прашина: 2,2 l

  Тип на цевка: Телескопска

  Дијаметар на цевката: 32 mm

  Материјал на цевката: Хромирана

  Двојна ХЕПА филтрација

  Управувачка локација: Контрола на апаратот

  Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

  SoftStart тивко палење на моторот

  Додатоци: 2

  Намотување на кабелот

  Голем досег (кабел, црево и цевка): 7 m

  Исправено или хоризонтално

  Додаток за оставање на цевката

  Број на тркала: 3

  Гумирани тркалца

  Заштита од прегревање

  Боја: Боја Црвена

  Потрошувачка на енергија kWh/год.: 56,7 kWh

  Должина на приклучен кабел: 7,0 m

  Бучност: 84 dB(A)re1pW

  Димензии (ШxВxД): 26,6 × 36,7 × 30,5 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 46 × 30,5 × 35 cm

  Нето тежина на апаратот: 5,8 kg

  Бруто тежина на апаратот: 6,8 kg

  Приклучна моќ: 1.900 W

  Код: 731891

  EAN Код: 3838782151705

Тип на производ Правосмукалки без вреќичка
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Боја Црвена
Моќност 1900 W
Бучавост (dB) 84 dB
Капацитет на резервоар за прашина 2.2 l
Работна површина 7 m
Должина на кабелот 5 m
Антиалергиски филтер Да
Четка за паркети Не
Четка за отстранување на влакна од домашни миленици Не
Нето тежина 5.8 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!