text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje Правосмукалка VC2221PSBKRID EK000371556

Gorenje Правосмукалка VC2221PSBKRID: EK000371556

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

6.090 ден

Цена
5.599 ден

Gorenje Правосмукалка VC2221PSBKR За суво чистење Mоќност на моторот: 2200 W Гаранциј...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 15.12.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Gorenje Правосмукалка VC2221PSBKR
 • За суво чистење
 • Mоќност на моторот: 2200 W
 • Гаранција: 24 месеци

  POWER SLIDE

  Моќ на всисување: 420 W

  Со вреќичка

  За суво чистење

  Број на додатоци: 1

  Универзална четка

  Проток на воздух: 41 L/s

  Волумен на вреќичката: 3 l

  Тип на цевка: Телескопска

  Дијаметар на цевката: 32 mm

  Должина на телескопската цевка: 80 cm

  Материјал на цевката: Метал

  1 Хепа филтер

  Управувачка локација: Контрола на апаратот

  Лизгачко копче за регулирање на силата на моторот

  SoftStart тивко палење на моторот

  Хартиени вреќи за прашина: 1

  Број на текстилни вреќички: 1

  Додатоци: 1

  Намотување на кабелот

  Голем досег (кабел, црево и цевка): 14 m

  Исправено или хоризонтално

  Додаток за оставање на цевката

  Број на тркала: 3

  Гумирани тркалца

  Боја: Црна

  Должина на приклучен кабел: 5,0 m

  Бучност: 83 dB(A)re1pW

  Максимална моќност на моторот: 2.200 W

  Димензии (ШxВxД): 44 × 30,5 × 24,5 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 50 × 36,5 × 29 cm

  Нето тежина на апаратот: 4,9 kg

  Бруто тежина на апаратот: 7,5 kg

  Приклучна моќ: 2.000 W

  Код: 678520

  EAN Код: 3838782071188

тип на производ Правосмукалки со вреќичка
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!