text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung VC07M2110SR/GE, 700W, 1,5l циклонски сад, правосмукалкаID EK000534090

Samsung VC07M2110SR/GE, 700W, 1,5l циклонски сад, правосмукалкаID: EK000534090

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
7.999 ден

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Правосмукалки без вреќичка
Бренд Samsung
Гаранција 2 год.
Моќност 700 W
Бучавост (dB) 80 dB
Капацитет на резервоар за прашина 1.5 l
Работна површина 9 m
Должина на кабелот 6 m
Антиалергиски филтер Не
Четка за паркети Не
Четка за отстранување на влакна од домашни миленици Не
Нето тежина 4.3 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!