text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung VCC4135S37/BOL, 1600W, 3l, кеса правосмукалкаID EK000534081

Samsung VCC4135S37/BOL, 1600W, 3l, кеса правосмукалкаID: EK000534081

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

Цена
5.499 ден

Седмична акција!

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Правосмукалки со вреќичка
Бренд Samsung
Гаранција 2 год.
Моќност 1600 W
Бучавост (dB) 83 dB
Волумен на вреќичка 3 l
Работна површина 9 m
Должина на кабелот 6 m
Антиалергиски филтер Не
Четка за паркети Не
Четка за отстранување на влакна од домашни миленици Не
Нето тежина 4 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!