text.skipToContent text.skipToNavigation

Oral-B Vitality Pro Gift Edition Black & Pink Duo Pack електрична четка за забиID EK000520883

Oral-B Vitality Pro Gift Edition Black & Pink Duo Pack електрична четка за забиID: EK000520883

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

4.590 ден

Цена
2.999 ден

Седмична акција!

Oral-B Vitality Pro Gift Edition Електрични четки за заби Black & Pink Duo Pack Oral-B, брендот број 1 за електрична четка за заби што го користат стоматол...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 17.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Oral-B Vitality Pro Gift Edition


Електрични четки за заби Black & Pink Duo Pack
Oral-B, брендот број 1 за електрична четка за заби што го користат стоматолозите ширум светот.

Електричната четка за заби на полнење Oral-B Vitality Pro нуди клинички докажано супериорно чистење во споредба со едноставна рачна четка за заби. Четката за заби има 3 програми за четкање: дневно чистење, Чувствителни заби и многу чувствителни заби. Тајмерот на рачката ви помага да четкате 2 минути како што е препорачано од стоматолозите. И најдобро од сè, таа е достапна од Oral-B, брендот број 1 за електрична четка за заби што го користат стоматолозите ширум светот.

Основната четка за заби за подобро и понежно чистење

Карактеристики:

  • Уникатната 2D технологија за чистење на Oral-B: осцилира и ротира за до 100% повеќе отстранување на наслаги од рачна четка за заби
  • 3 ПРОГРАМИ ЗА ЧЕТКА: дневно чисти, чувствителни заби и многу чувствителни заби за неверојатно нежно искуство со четкање
  • Тркалезната глава на четката инспирирана од стоматолог го опкружува секој заб за длабоко чистење додека е нежна за непцата
  • Влакната на главата на четката Oral-B ја менуваат бојата од зелена во жолта, што покажува кога е време да ја смените, за подобро чистење
  • Пакетот вклучува: 2 рачки со тајмер од 2 минути, 1 полнач, 2 глави за четки

МЕРКИ НА ПРЕТПАЗЛИВОСТ

Oral-B има различни глави за замена погодни за вашите лични потреби за орална хигиена
Редовно проверувајте го целиот производ/кабел/додатоци за оштетување. Не користете оштетена или неисправна единица. Доколку има оштетување на производот/каблите/додатоци, контактирајте со сервисен центар на Oral-B. Не го менувајте или поправајте производот. Може да дојде до пожар, електричен удар или повреда. Не се препорачува за употреба кај деца под 3 години. Четки за заби може да ги користат деца и лица со намалени физички, сетилни или ментални способности и недостаток на искуство или знаење, доколку им се даде надзор или инструкции за безбедно користење на уредот и ги разберат ризиците кои се вклучени. Чистењето и одржувањето не смеат да го вршат деца. Децата не треба да си играат со уредот. Користете го овој производ само за неговата намена како што е опишано во ова упатство за употреба. Не користете додатоци кои не се препорачани од производителот.

Тип на производ Електрични четки
Бренд Oral B
Гаранција 2 год.
Технологија Сонично ротациска
За кого Odrasle
Начин на работење 3
Време на работа 14 Dana
Индикатор за ниво на батерија Да
Подсетник за замена на глава Не
Мерач на време Да
Сензор на притисок Да
Duopack Да
Етуи за патување Не
Прицврстување на ѕид Не
3D следење на забите Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!