text.skipToContent text.skipToNavigation

Oral-B iO 5 White електрична четка за забиID EK000520881

Oral-B iO 5 White електрична четка за забиID: EK000520881

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

11.990 ден

Цена
7.680 ден

Електричната четка за заби iO 5 ја носи најдобрата технологија на брендот Oral-B: комбинација на тркалезна глава на четка инспирирана од стоматолошка опрема со нежни микро-вибрации за чувство на...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.06.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Електричната четка за заби iO 5 ја носи најдобрата технологија на брендот Oral-B: комбинација на тркалезна глава на четка инспирирана од стоматолошка опрема со нежни микро-вибрации за чувство на професионално чистење во удобноста на вашиот дом. Паметниот сензор за притисок помага да се спречи премногу тешко или премногу нежно четкање за подобра заштита на непцата. Вештачката интелигенција го препознава вашиот стил на четкање и ве води подобро да ги четкате забите, секој ден. Се поврзува со бесплатната апликација Oral-B за да го следи и води четкањето во реално време низ 6 зони за четкање. За најдобри резултати, заменете ја главата на четката за заби Oral-B iO на секои 3 месеци.

 

НАЈДОБРОТО МИЕЊЕ НА ЗАБИ понудено од Oral-B, благодарение на РЕВОЛУЦИОНЕРНАТА iO TECHNOLOGY за чувство на професионална чистота и нежно миење на забите.

Дизајнирана за луѓе со чувствителни заби и непца, четката ја комбинира уникатната тркалезна глава на четката за заби Oral-B со нежни микро-вибрации за чувство на свежа, чиста уста и 100% поздрави непца за една недела во споредба со обичната класична четка за заби.

  • 5 РЕЖИМИ НА РАБОТА за четкање на забите прилагодени на вашите потреби: Секојдневно чистење, интензивно чистење, белење, чувствително, супер чувствително.
  • ВЕШТАЧКАТА ИНТЕЛЕГЕНЦИЈА го препознава вашиот стил на четкање и ве води кога ги четкате забите, за да не пропуштите ниту една површина.
  • ПАМЕТНИОТ СЕНЗОР ЗА ПРИТИСОК покажува со црвена, бела и зелена боја дали четкате премногу силно, премногу лесно или со соодветен притисок.

Пакетот вклучува: 1 рачка iO5 со 1 глава за четка за заби, 1 патна торбичка, 1 полнач, 1 замена за држач за глава.

 

Тип на производ Електрични четки
Бренд Oral B
Гаранција 2 год.
Технологија Magnetna
За кого Odrasle
Начин на работење 5
Време на работа 14 Dana
Индикатор за ниво на батерија Да
Подсетник за замена на глава Да
Мерач на време Да
Сензор на притисок Да
Duopack Не
Етуи за патување Да
Прицврстување на ѕид Не
3D следење на забите Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!