text.skipToContent text.skipToNavigation

Oral-B iO8 BLACK ONYX електрична четка за забиID EK000488059

Oral-B iO8 BLACK ONYX електрична четка за забиID: EK000488059

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
18.999 ден

Oral-B iO10 COSMIC BLACK електрична четка за заби Дизајнирана за чувствителни заби и непца Со нежни микро-вибрации 7 паметни начини на работа Сензор за притисок 2 години гаранција  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.12.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Oral-B отиде еден чекор понатаму за да ви овозможи искуство со четкање што поставува нови стандарди.
Почнувајќи од најнапредната технологија за најтемелно, нежно и тивко миење на забите до дизајнот што ја прави оваа четка неодолива. Затоа што најпосакуваната технологија едноставно мора да изгледа најелегантно.
Секако, кога ќе се префрлите од класична на електрична четка за заби, чистотата на вашата усна шуплина ќе се подобри. Но, кога ќе се префрлите од електрична четка за заби на iO, ќе видите, слушнете и почувствувате нешто сосема различно од сè што сте виделе досега.

 • НАЈДОБРОТО ПЕРЕЊЕ ЗА ЗАБИ понудено од Oral-B, благодарение на РЕВОЛУЦИОНЕРНАТА МАГНЕТИЧНА iO TECHNOLOGY за чувство на професионална чистота и нежно миење на забите
  Ја комбинира уникатната тркалезна глава на четката Oral-B со нежни микро-вибрации за свежо, чиста уста и 100% поздрави непца за една недела
 • ИНТЕРАКТИВНИОТ КОЛОР ДИСПЛЕЈ сигнализира важни информации: вклучувајќи режими на четкање и потсетник за замена на главата, ве поздравува кога ќе го вклучите и ве наградува со насмевка за добро завршената работа
 • ВЕШТАЧКАТА ИНТЕЛЕГЕНЦИЈА го препознава вашиот стил на четкање и ве води кога ги четкате забите, за да не пропуштите ниту една површина
 • 6 ПАМЕТНИ НАЧИНИ НА РАБОТА за четкање заби прилагодени на вашите потреби: Дневно чистење (дневно чистење), Чувствително (нежно), Нега за џвакање (нега на непцата), интензивно чистење (интензивно чистење), белење (белење) и супер чувствително (исклучително нежно) .
 • ПОДОБРЕНИОТ ПАМЕТЕН СЕНЗОР ЗА ПРИТИСОК покажува со црвена, бела и зелена боја дали четкате премногу силно, премногу лесно или со соодветен притисок
  Магнетниот полнач ја држи четката на место и обезбедува БРЗО ПОЛНЕЊЕ ~ 3 ЧАСА
  Содржина: 1 рачка iO8 со 1 глава за врвна чиста четка, 1 премиум патна торбичка, 1 полнач, 1 заменет држач за глава

тип на производ Електрични четки
Бренд Oral B
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!