text.skipToContent text.skipToNavigation

OralB POWER D20 PRO 3000 електрична четка за заби + 2 рефилиID EK000420059

OralB POWER D20 PRO 3000 електрична четка за заби + 2 рефилиID: EK000420059

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

5.100 ден

Цена
3.590 ден

OralB POWER D20 PRO 3000 ел. четка за заби + 2 рефили 8800 осцилации-ротации во минута 3 програми на чистење 2 минутен тајмер Отстранува и до 100% повеќ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 13.12.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • OralB POWER D20 PRO 3000 ел. четка за заби + 2 рефили
 • 8800 осцилации-ротации во минута
 • 3 програми на чистење
 • 2 минутен тајмер
 • Отстранува и до 100% повеќе наслаги
 • Има 3 рефили: Precision Clean 1x, 1x 3D White, 1x Sensitive
 • 14 дневно користење со едно полнење на батеријата

 

OralB D20 PRO 3000 електрична четка за забi

Електричната четка за заби Pro 3000 ќе ви помогне во четкањето исто како што вашиот стоматолог ви препорачува благодарение на професионалниот две минутен тајмер кој на секои 30 секудни ќе ве потсети да ја промените страната на четкање и ќе ви ја олесни секојдневната борба со забните наслаги и ќе ви помогне во блексава насмевка.

Карактеристики:

 • Отстранува и до 100% наслаги со округлата глава која нуди подобро чистење за здрави непца 
 • Ги штити непцата: сензорот за притисок ве предупредува доколку четкате пресилно
 • Нежно ги избелува забите од првиот ден, отстранувајќи ги површинските нечистотии
 • Благодарение на професионалниот две минутен тајмер има две програми на четкање за секојдневно чистење и нега на непцата
 • Li-on батерија ви овзможува и до 2 недели четкање со едно полнење
тип на производ Електрични четки
Бренд Oral B
Гаранција 2 год.