text.skipToContent text.skipToNavigation

OralB POWER PRO2 2500 WHITE електрична четка за забиID EK000417974

OralB POWER PRO2 2500 WHITE електрична четка за забиID: EK000417974

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

4.290 ден

Цена
3.690 ден

OralB POWER PRO2 2500 WHITE ел. четка за заби 8800 осцилации-ротации во минута 2 програми на чистење 2 минутен тајмер Отстранува и до 100% повеќе наслаг...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.10.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • OralB POWER PRO2 2500 WHITE ел. четка за заби
 • 8800 осцилации-ротации во минута
 • 2 програми на чистење
 • 2 минутен тајмер
 • Отстранува и до 100% повеќе наслаги
 • Сензор на притисок
 • 14 дневно користење со едно полнење на батеријата

 

OralB PRO2 2500 WHITE електрична четка за заб

Електричната четка за заби Pro2 2500 ќе ви помогне во четкањето исто како што вашиот стоматолог ви препорачува благодарение на професионалниот две минутен тајмер кој на секои 30 секудни ќе ве потсети да ја промените страната на четкање и ќе ви ја олесни секојдневната борба со забните наслаги и ќе ви помогне во блексава насмевка.

Карактеристики:

 • Отстранува и до 100% наслаги со округлата глава која нуди подобро чистење за здрави непца 
 • Ги штити непцата: сензорот за притисок ве предупредува доколку четкате пресилно
 • Нежно ги избелува забите од првиот ден, отстранувајќи ги површинските нечистотии
 • Благодарение на професионалниот две минутен тајмер има две програми на четкање за секојдневно чистење и нега на непцата
 • Li-on батерија ви овзможува и до 2 недели четкање со едно полнење
тип на производ Електрични четки
Бренд Oral B
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!