text.skipToContent text.skipToNavigation

Oral-B FLOSS ACTION заменска глава за ел. четка за забиID EK000417978

Oral-B FLOSS ACTION заменска глава за ел. четка за забиID: EK000417978

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

899 ден

Цена
649 ден

Oral-B FLOSS ACTION заменска глава за ел. четка за заби 2 заменски четки за заби FLOSS ACTION со микро пулсни влакна кои продираат длабоко помеѓу забите Чистење и ...  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Oral-B FLOSS ACTION заменска глава за ел. четка за заби
  • 2 заменски четки за заби FLOSS ACTION со микро пулсни влакна кои продираат длабоко помеѓу забите
  • Чистење и максимална свежина
  • Технологија на осцилирање и ротирање за максимално чистење
  • Главите на четките се компатибилни со сите ORAL-B дршки (СО ИСКЛУЧОК НА PULSONIC / SONIC)
тип на производ Прибор за електрични четки
Бренд Oral B
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!