text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Adler 2810, апарат за потстрижувањеIDEK000020693
Цена
1.669  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

Adler 2810, апарат за потстрижување. Ножеви од нерѓосувачки челик. Ротационен прстен за прецизно поставување на должината.Пет должини: 0,8mm, 1,1mm, 1,4mm, 1,7mm, 2mm. Дополнителни чешли за поголема должина:3, 6, 9, 12 мм. Ергономски дизајн