text.skipToContent text.skipToNavigation

GRUNDIG МC 7240, машинка за бричењеID EK000062718

GRUNDIG МC 7240, машинка за бричењеID: EK000062718

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
1.999 ден

GRUNDIG МS 6240, машинка за бричење. Нов вид на контрола на допир за лесно прилагодување на брзината на моторот и индикаторот, Моќен и тивок мотор, Висок квалитет , екстра остро сечило од керамик...  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

GRUNDIG МS 6240, машинка за бричење. Нов вид на контрола на допир за лесно прилагодување на брзината на моторот и индикаторот, Моќен и тивок мотор, Висок квалитет , екстра остро сечило од керамика / нерѓосувачки челик , CUT & THIN , уникатнафункција која може да биде поставена директно на сечилото, Порамнување ширина: 40 mm, Порамнување должина: 1 мм до 40 мм, Мал телескопски чешел : 4, 7, 9, 12, 15 , 17, 20 mm, Големи телескопски чешел : 24, 27, 29, 32, 35 , 37, 40 мм, Точен градус на триминг на дисплејот и обезбедува да се закочува при , 2 дополнителни додатоци за кожата блиски 1 мм или 2 мм коса/ брада , совршен за нега на 3 -ден- брада, Лесен за одржување, Работи на батерија и на струја, Прибл. 45 минути операција, 3 часа време за полнење, примена во светски рамки поради автоматско прилагодување на напонот 100-240V ~, 50/60 Hz, Боја: црна