text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra QR8918 (White) Машинка за шишањеID EK000471556

Iskra QR8918 (White) Машинка за шишањеID: EK000471556

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.499 ден

Цена
1.349 ден

За сите типови коса и брада Моќност: 12 W 2 променливи брзини Сечива од не’рѓосувачки челик 4 додатни адаптер-чешли Гаранција 2 години  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 26.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra QR8918 (White) Машинка за шишање- Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш! За сите типови коса и брада. Моќна, тивка, ергономично обликувана, со модерен дизајн, машинка, која гарантира квалитет и издржливост во сите услови! Работи на кабел Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 12 W, 2 променливи брзини, Сечива од не’рѓосувачки челик Подесување на сечивата, 4 додатни адаптер-чешли за постигнување различни должини и форми, Вклучени ножички и чешел во пакувањето Вклучено масло за подмачкување и четкица за чистење во пакувањето, Вклучен заштитник за сечивата, кој се става после употреба, Долг кабел со гајка за закачување Ергономично обликувана за стабилен фат Достапна во црна и бела боја 2 година гаранција
Тип на производ Апарати за шишање
Бренд Iskra
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!