text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишањеID EK000063025

Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишањеID: EK000063025

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

1.999 ден

Цена
1.799 ден

Iskra RFC-1306 Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz Моќност: 5W 3 во едно - за коса, брада и тело Гаранција 2 години  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 19.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишање
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!