text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишањеIDEK000063025
1.399,00 ден
Нашата најниска цена
999,00 ден
Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишање

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишање
Тип на батерии Литиум јонска
Бренд Iskra
Тип на производ Апарат за шишање