text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
PHILIPS MG3730 Машинка за потстрижувањеIDEK000210461
Цена
2.299  ден
PHILIPS MG3730 МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕБРОЈ НА ДОДАТОЦИ: 8 - ТРИМЕР, ТРИМЕР ЗА НОС И УШИ, ПРИЛАГОДЛИВ ЧЕШЕЛ ОД 3 ДО 7 ММ, 2 ЧЕШЕЛ ЗА КРАТКА БРАДА, 3 ЧЕШЛИ ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ НА КОСАЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ...

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

PHILIPS MG3730 МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ БРОЈ НА ДОДАТОЦИ: 8 - ТРИМЕР, ТРИМЕР ЗА НОС И УШИ, ПРИЛАГОДЛИВ ЧЕШЕЛ ОД 3 ДО 7 mm, 2 ЧЕШЕЛ ЗА КРАТКА БРАДА, 3 ЧЕШЛИ ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ НА КОСА ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ ДОДАТОЦИ КОИ МОЖАТ ДА СЕ МИЈАТ НЕ Е ПОТРЕБНО ПОДМАЧКУВАЊЕ ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ, ТОРБИЧКА ЗА СКЛАДИРАЊЕ НАПОЈУВАЊЕ СО БАТЕРИЈА ТИП НА БАТЕРИЈА NI-MH ВРЕМЕ НА РАБОТА 60 МИНУТИ 16 ЧАСА ЗА ЦЕЛОСНО ПОЛНЕЊЕ АВТОМАТСКИ НАПОН 100 - 240 V

Бренд Philips
Гаранција 2 год.
Тип на производ Апарати за шишање