text.skipToContent text.skipToNavigation
PHILIPS MG5730/15 Машинка за потстрижувањеIDEK000210491
3.799  ден
Цена
3.199  ден
PHILIPS MG5730/15 МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ БРОЈ НА ДОДАТОЦИ: 11- МЕТАЛЕН ТРИМЕР , ПРЕЦИЗЕН МЕТАЛЕН ТРИМЕР, ПРЕЦИЗЕН ПРОДОЛЖЕТОК ЗАА БРИЧЕЊЕ, ТРИМЕР ЗА НОС И УШИ, ПРИЛАГОДЛИВ БРАНИК ОД 3 ДО 7 ММ, 2 ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.04.2020

PHILIPS MG5730/15 МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ БРОЈ НА ДОДАТОЦИ: 11- МЕТАЛЕН ТРИМЕР , ПРЕЦИЗЕН МЕТАЛЕН ТРИМЕР, ПРЕЦИЗЕН ПРОДОЛЖЕТОК ЗА БРИЧЕЊЕ, ТРИМЕР ЗА НОС И УШИ, ПРИЛАГОДЛИВ БРАНИК ОД 3 ДО 7 ММ, 2 ЧЕШЛИ ЗА КРАТКА БРАДА ,3 ЧЕШЛИ ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ НА КОСА, 1 ЧЕШЕЛ ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ НА ТЕЛО НАМЕНЕТА ЗА BODYGROOM / КОСА / БРАДА 100% ВОДООТПОРЕН, НЕ Е ПОТРЕБНО ПОДМАЧКУВАЊЕ DUALCUT ТЕХНОЛОГИЈА- СЕЧЕЊЕ ВО ДВЕТЕ НАСОКИ ОСТРО СЕЧИЛО ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ТОРБИЧКА ЗА СКЛАДИРАЊЕ НАПОЈУВАЊЕ СО БАТЕРИЈА ТИП НА БАТЕРИЈА NI-MH ВРЕМЕ НА РАБОТА 80 МИНУТИ 16 ЧАСА ЦЕЛОСНО ПОЛНЕЊЕ АВТОМАТСКИ НАПОН 100 - 240 V ГУМЕНА НЕЛИЗГАВА РАЧКА