text.skipToContent text.skipToNavigation

PHILIPS QC5115/15 машинка за шишањеID EK000064628

PHILIPS QC5115/15 машинка за шишањеID: EK000064628

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.999 ден

Машинка за шишање QC5115/15 која ќе ви овозможи потстрижување на косата лесно, како никогаш досега. Оваа машинка ви нуди силен и ултра тивок мотор, лесен и агрономски дизајн за најдобри резултати п...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Машинка за шишање QC5115/15 која ќе ви овозможи потстрижување на косата лесно, како никогаш досега. Оваа машинка ви нуди силен и ултра тивок мотор, лесен и агрономски дизајн за најдобри резултати при шишањето. Карактеристики: МРЕЖНО НАПОЈУВАЊЕ, Потстрижува од 3 до 21 mm должина на влакната, Гаранција: 24 месеци
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!