text.skipToContent text.skipToNavigation

Philips BT-7650/15 Машинка за потстрижувањеID EK000407286

Philips BT-7650/15 Машинка за потстрижувањеID: EK000407286

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.999 ден

Цена
4.490 ден

Philips BT-7650/15 Машинка за потстрижување СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БЕЗЖИЧНА УПОТРЕБА ГАРАНЦИЈА 24 МЕСЕЦИ ШИРИНА НА СЕЧИЛОТО 41 ММ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Philips BT-7650/15 Машинка за потстрижување
 • СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
 • БЕЗЖИЧНА УПОТРЕБА
 • ГАРАНЦИЈА 24 МЕСЕЦИ
 • ШИРИНА НА СЕЧИЛОТО 41 ММ
 • РАЗЛИЧНИ ПОСТАВКИ ЗА ДОЛЖИНА: ОД 0,5 ДО 28 МИЛИМЕТРИ  ЕДНОСТАВНО КОРИСТЕЊЕ
  ТИП НА БАТЕРИЈА LI-ION
  ДОДАТОЦИ:
  ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ
  1 ЧЕШЕЛ ЗА БРАДА
  2 ЧЕШЛИ (ЗА ДОЛГА И КРАТКА КОСА)
  ПАТНА ТОРБИЧКА ЗА СКЛАДИРАЊЕ
  ЕДНОСТАВНО КОРИСТЕЊЕ
  НЕ Е ПОТРЕБНО ПОДМАЧКУВАЊЕ
  МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ СО ИЛИ БЕЗ КАБЕЛ
Тип на производ Апарати за шишање
Бренд Philips
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!