text.skipToContent text.skipToNavigation

Philips MG-5730/15 Машинка за потстрижувањеID EK000353918

Philips MG-5730/15 Машинка за потстрижувањеID: EK000353918

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
4.399 ден

Philips MG-5730/15 Машинка за потстрижување СЕЧЕЊЕ ВО ДВЕТЕ НАСОКИ ВРЕМЕ НА РАБОТА 80 МИНУТИ 100% ВОДООТПOРНА ГАРАНЦИЈ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Philips MG-5730/15 Машинка за потстрижување
 • СЕЧЕЊЕ ВО ДВЕТЕ НАСОКИ
 • ВРЕМЕ НА РАБОТА 80 МИНУТИ
 • 100% ВОДООТПOРНА
 • ГАРАНЦИЈА 24 МЕСЕЦИ


  БРОЈ НА ДОДАТОЦИ: 11- МЕТАЛЕН ТРИМЕР , ПРЕЦИЗЕН МЕТАЛЕН ТРИМЕР, ПРЕЦИЗЕН ПРОДОЛЖЕТОК ЗАА БРИЧЕЊЕ, ТРИМЕР ЗА НОС И УШИ, ПРИЛАГОДЛИВ БРАНИК ОД 3 ДО 7 ММ, 2 ЧЕШЛИ ЗА КРАТКА БРАДА ,3 ЧЕШЛИ ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ НА КОСА, 1 ЧЕШЕЛ ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ НА ТЕЛО
  НАМЕНЕТА ЗА BODYGROOM / КОСА / БРАДА
  НЕ Е ПОТРЕБНО ПОДМАЧКУВАЊЕ
  DUALCUT ТЕХНОЛОГИЈА- 
  ОСТРО СЕЧИЛО
  ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ
  ТОРБИЧКА ЗА СКЛАДИРАЊЕ
  НАПОЈУВАЊЕ СО БАТЕРИЈА
  ТИП НА БАТЕРИЈА NI-MH
  16 ЧАСА ЦЕЛОСНО ПОЛНЕЊЕ
  АВТОМАТСКИ НАПОН 100 - 240 V
  ГУМЕНА НЕЛИЗГАВА РАЧКА
тип на производ Апарати за шишање
Бренд Philips
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!