text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
27 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory
Philips NT3650/16 Тример
Philips NT3650/16 Тример

1.499 ден

 • Philips NT3650/16 Тример
 • Безжична употреба
 • 3 прилагодувања на должина
 • Целосно се мие
 • нема потреба од подмачкување
 • Kапаче
 • 2 чешлиња

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Philips NT1650/16 Тример
Philips NT1650/16 Тример

1.299 ден

 • Philips NT1650/16 Тример
 • Скратење на влакни на нос, уво со максимална удобност
 • Тип на батерија:АА
 • Целосно се перее за лесно чистење
 • Сечила од нерѓосувач...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
PHILIPS NT1620/15 Тример
PHILIPS NT1620/15 Тример

999 ден

 • PHILIPS NT1620/15 Тример
 • Тип на батерија:АА
 • Текстурирана рачка
 • Влажно и суво користење
 • Водоотпорен
 • 2 Години гаранција

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
PHILIPS QP6651/61 ONE BLADE Тример
PHILIPS QP6651/61 ONE BLADE Тример

9.999 ден

 • PHILIPS QP6651/61 ONE BLADE Тример
 • НАМЕНЕТ ЗА СУВА И ВЛАЖНА УПОТРЕБА
 • ИНДИКАТОР НА БАТЕРИЈА
 • ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ 60мин
 • ВРЕМЕ НА РАБОТА 120 мин
 • 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
PHILIPS QP6541/15 ONE BLADE Тример
PHILIPS QP6541/15 ONE BLADE Тример

5.499 ден

 • PHILIPS QP6541/15 ONE BLADE Тример
 • ЛИТЕНИУМСКА БАТЕРИЈА
 • ИНДИКАТОР НА БАТЕРИЈА
 • ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН
 • 1 ЧАС ЦЕЛОСНО ПОЛНЕЊЕ
 • 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
PHILIPS QP6551/15 ONE BLADE Тример
PHILIPS QP6551/15 ONE BLADE Тример

6.999 ден

 • PHILIPS QP6551/15 ONE BLADE Тример
 • ЗА СУВА И ВЛАЖНА УПОТРЕБА
 • ВОДООТПОРЕН
 • СЕЧИЛО СО 360 ЛИЦА
 • 120 МИН РАБОТА СО ЕДНО ПОЛНЕЊЕ
 • 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
PHILIPS HC3525/15 Машинка за потстрижување
PHILIPS HC3525/15 Машинка за потстрижување

2.699 ден

 • PHILIPS HC3525/15 Машинка за потстрижување
 • ВРЕМЕ НА РАБОТА 45 МИНУТИ
 • ЦЕЛОСНО ПОЛНЕЊЕ ЗА 8 ЧАСА
 • ТИП НА БАТЕРИЈА NI-MH
 • ЕРГОНОМСКА РАЧКА
 • 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Philips HC3510/15 Машинка за бричење
Philips HC3510/15 Машинка за бричење

2.199 ден

 • Philips HC3510/15 Машинка за бричење
 • Ножеви од нерѓосувачки челик
 • Прецизност од 2mm
 • Должини од 0.5-23mm
 • Работи само со кабел

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Philips BG3010/15 Машинка за тело
Philips BG3010/15 Машинка за тело

2.999 ден

 • Philips BG3010/15 Машинка за тело
 • 8h полнење
 • 3 глави
 • 100% Водоотпорен
 • Индикатор за батеријата

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Philips MG5730/15 Мултифункционален тример 11 во 1
Philips MG5730/15 Мултифункционален тример 11 во 1

4.799 ден

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишање
Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишање

1.999 ден

 • Iskra RFC-1306
 • Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz
 • Моќност: 5W
 • 3 во едно - за коса, брада и тело
 • Гаранција 2 години

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
PHILIPS QC5115/15 машинка за шишање
PHILIPS QC5115/15 машинка за шишање

1.999 ден

Машинка за шишање QC5115/15 која ќе ви овозможи потстрижување на косата лесно, како никогаш досега. Оваа машинка ви нуди силен и ултра тивок мотор, лесен и агрономски дизајн за најдобри резултати п...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra QR8918 (White) Машинка за шишање
Iskra QR8918 (White) Машинка за шишање

1.499 ден

 •  За сите типови коса и брада
 • Моќност: 12 W
 • 2 променливи брзини
 • Сечива од не’рѓосувачки челик
 • 4 додатни адаптер-чешли
 • Гаранција 2 години

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 11.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Philips BT5502/15 Машинка за потстрижување
Philips BT5502/15 Машинка за потстрижување

4.599 ден

 • Philips BT5502/15 Машинка за потстрижување
 • СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
 • ПОСТАВКИ ЗА ДОЛЖИНА 40
 • РАБОТА ДО 90 МИНУТИ
 • ГАР...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Philips HC-3510/15 Машинка за потстрижување
Philips HC-3510/15 Машинка за потстрижување

2.199 ден

 • Philips HC-3510/15 Машинка за потстрижување
 • СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
 • 13 ПОСТАВКИ ЗА ДОЛЖИНА
 • РАБОТА САМО СО КАБЕЛ
 • ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
PHILIPS MG7745/15 мултифункционален тример
PHILIPS MG7745/15 мултифункционален тример

6.999 ден

PHILIPS MG7745/15 мултифункционален тример

 Кратка спецификација:

 • Фризерски додатоци: метален тример, прецизен продолжеток за бричење, тример за нос и упти, тример за ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
PHILIPS MG3730 Машинка за потстрижување
PHILIPS MG3730 Машинка за потстрижување

2.999 ден

PHILIPS MG3730 МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕБРОЈ НА ДОДАТОЦИ: 8 - ТРИМЕР, ТРИМЕР ЗА НОС И УШИ, ПРИЛАГОДЛИВ ЧЕШЕЛ ОД 3 ДО 7 ММ, 2 ЧЕШЕЛ ЗА КРАТКА БРАДА, 3 ЧЕШЛИ ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ НА КОСАЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra QR8918 Машинка за шишање црна
Iskra QR8918 Машинка за шишање црна

1.990 ден

Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш! За сите типови коса и брада. Моќна, тивка, ергономи...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 11.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
PHILIPS MG9710/90 14во1 мултифункционален тример
PHILIPS MG9710/90 14во1 мултифункционален тример

8.999 ден

 • PHILIPS MG9710/90 14во1 мултифункционален тример
 • Уникатна OneBlade технологија
 • Додатоци
 • Тример за коса за нос и уши
 • Чешел за брада од 3 до 7 мм

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Philips HC3505/15 Машинка за бричење
Philips HC3505/15 Машинка за бричење

1.999 ден

 • Philips HC3505/15 Машинка за бричење
 • Ножеви од нерѓосувачки челик
 • Прецизност од 2mm
 • Должини од 0.5-23mm
 • Работи само со кабел

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Philips NT5650/16 Тример
Philips NT5650/16 Тример

1.999 ден

 • Philips NT5650/16 Тример
 • Безжична употреба
 • Тример за детали
 • 4 прилагодувања на должина
 • Водоотпорен
 • Нема потреба од подмачкување
 • Капаче...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Philips BG5020/15 Машинка за тело Wet&Dry
Philips BG5020/15 Машинка за тело Wet&Dry

5.199 ден

 • Philips BG5020/15 Машинка за тело Wet&Dry
 • 3 должини 3мм, 5мм и 7мм
 • Wet & Dry (суво и мокро)
 • 1h полнење 50min работа
 • 100% Водоотпорен
 • LE...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Philips MG3730/15 Мултифункционален тример
Philips MG3730/15 Мултифункционален тример

2.999 ден

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Philips MG3710/15 Машинка за потстрижување
Philips MG3710/15 Машинка за потстрижување

2.299 ден

 • Philips MG3710/15 Машинка за потстрижување
 •  6 во 1
 • Висококвалитетни челични ножеви
 • Вклучени додатоци:
 • Тример
 • Тример за нос и уши
 • ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Philips HC5612/15 Машинка за шишање
Philips HC5612/15 Машинка за шишање

3.599 ден

 • Philips HC5612/15 Машинка за шишање
 • Trim-n-Flow PRO технологија
 • Жичана и безжична употреба
 • Должина од 0.5-28мм
 • Ширина на сечиво 41мм
 • Самоостреч...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.03.2024

 • 1(current)
 • 2