text.skipToContent text.skipToNavigation

PHILIPS MG 5930/15 Multi StylerID EK000586581

PHILIPS MG 5930/15 Multi StylerID: EK000586581

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

3.999 ден

Цена
3.519 ден

Седмична акција!

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ТРИМЕР MG5930/15 PHILIPS  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ТРИМЕР MG5930/15 PHILIPS

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ТРИМЕР MG5930/15 PHILIPS

Една алатка, комплетен стајлинг

Направете личен изглед со овој разновиден тример, кој вклучува 11 квалитетни алатки за обликување на лицето, главата и телото. Самоострените сечила од нерѓосувачки челик остануваат остри како првиот ден без подмачкување за прецизно средување. Боја на производот: сребрена, Минимална должина на коса: 0,5 mm, максимална должина на коса: 1,6 cm. Извор на енергија: батерија, Работно време: 120 мин., Тип на батерија: Вградени батерии.

Карактеристики
 
Долготрајни перформанси за прецизни резултати
Долготрајни перформанси за прецизни резултати

Сечилата од нерѓосувачки челик остануваат остри како првиот ден за долготрајни перформанси. Не е потребно масло.

Тример кој се прилагодува на вашата брада
Тример кој се прилагодува на вашата брада

Тримерот ја скенира густината на брадата 125x во секунда и ја зголемува моќноста токму кога е потребно за да ги скрати густите, густите или подолгите бради.

Фризура дома
Фризура дома

Благодарение на системот со повеќе чешли на овој тример, можете да изберете поставки за должина помеѓу 0,5 и 16 mm за да ја креирате саканата фризура дома.

Постигнете рамномерно отсекување и дефинирани рабови
Постигнете рамномерно отсекување и дефинирани рабови

Тримерот и неговиот комплет со повеќе чешли обезбедуваат 11 поставки за должина од 0,5 mm до 16 mm во прецизни чекори од 1 mm, за пократки и подолги стилови на брада. Направете дефинирани рабови и избричете ги образите, брадата и вратот со металниот тример за чистење.

Кажете им збогум на влакната на телото
Кажете им збогум на влакната на телото

Удобно бричење под вратот со нашиот додаток за бричење за тело. Уникатниот систем за заштита на кожата ги штити чувствителните области при бричење до само 0,5 mm. Можете исто така да ги скратите влакната на телото со чешел за кликнување.

Скратете ги влакната од ушите и носот лесно и удобно
Скратете ги влакната од ушите и носот лесно и удобно

Избегнувајте гребаници и исеченици бидејќи се-во-едно тример брзо ги отстранува несаканите влакна од носот и ушите.

Сè-во-едно за лице, глава и тело
Сè-во-едно за лице, глава и тело

Овој сè-во-едно тример нуди 11 алатки за сите ваши потреби за дотерување. Практично скратете и обликувајте ги влакната на лицето, скратете ги влакната и влакната на телото.

Лесно се држи и контролира
Лесно се држи и контролира

Тримерот е лесен за држење и маневрирање благодарение на ергономската гумена рачка која обезбедува супериорна удобност и контрола.

4 недели работа со едно полнење на батеријата*
4 недели работа со едно полнење на батеријата*

Моќната литиум-јонска батерија обезбедува до 120 минути работа со 5-минутно брзо полнење, за долговечност и максимална моќност.

Секогаш знајте кога е време за полнење
Секогаш знајте кога е време за полнење

Индикаторот за батеријата го покажува статусот на батеријата: ниска, празна, се полни или полна. Никогаш нема да останете без батерија среде средување.

Отпорност на вода за практична употреба и лесно чистење
Отпорност на вода за практична употреба и лесно чистење

Тримерот е водоотпорен, така што можете удобно да го користите под туш и лесно да го чистите под млаз вода.

 
Спецификации
Напојување
Влезен напон
 • 5 В
Начин на полнење
 • USB-A (адаптерот не е испорачан)
Полнење
 • 60 минути, 5-минутно брзо полнење
Тип на батерија
 • Литиум-јон
Ми се допаѓа времето
 • До 120 минути работа
Максимална потрошувачка на енергија
 • 5 В
Разновидно уредување
Додатоци
 • Мека футрола, четка за чистење, USB-A (адаптерот не е испорачан)
Додатоци за стилизирање
 • Челичен тример, тример за нос и уши, бричење за тело со штитник за кожа, 2 чешли со влакна, прилагодлив чешел од 3 до 7 мм, 3 чешли за коса, 1 чешел за тело
# приклучоци
 • 11
Прецизно отсекување
Изведба на скрати
 • Самоостречки ножеви од нерѓосувачки челик, технологија BeardSense
Прецизни чекори
 • Направете 1 мм
Поставки за должина
 • 11 (0,5-16 mm)
Лесен за користење
Не е потребно одржување
 • Не е потребно масло за сечилото
Екран
 • Индикатор за ниска батерија, индикатор за целосна батерија, индикатор за целосна батерија
Сува и влажна
 • 100% водоотпорен при туширање
Операција
 • Само безжична употреба
Дизајн
Рачка
 • Ергономска гумена рачка

 

Тип на производ Апарати за бричење
Бренд Philips
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!