text.skipToContent text.skipToNavigation

PHILIPS QP620/50 Сет додатоциID EK000480172

PHILIPS QP620/50 Сет додатоциID: EK000480172

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.999 ден

ЗАМЕНСКИ СЕЧИЛА ЗА ONEBLADE 3 ПАРЧИЊА СЕТ ДОДАТОЦИ  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 02.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • ЗАМЕНСКИ СЕЧИЛА ЗА ONEBLADE
  • 3 ПАРЧИЊА СЕТ ДОДАТОЦИ
Тип на производ Апарати за бричење
Бренд Philips
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!