text.skipToContent text.skipToNavigation

Philips BG-3010/15 Машинка за телоID EK000340951

Philips BG-3010/15 Машинка за телоID: EK000340951

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

Цена
2.999 ден

Седмична акција!

Philips BG-3010/15 Машинка за тело ШИРИНА НА СЕЧИЛОТО 32 ММ ТИП НА БАТЕРИЈА NI-MH ВРЕ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Philips BG-3010/15 Машинка за тело
  • ШИРИНА НА СЕЧИЛОТО 32 ММ
  • ТИП НА БАТЕРИЈА NI-MH
  • ВРЕМЕ НА РАБОТА 50 МИНУТИ
  • МОЖНОСТ ЗА ВЛАЖНО И СУВО КОРИСТЕЊЕ


СЕЧИЛО ЗА БРИЧЕЊЕ СО ДВА ПРЕД-ТРИМЕРИ
СИСТЕМ ЗА УДОБНОСТ НА КОЖАТА
УДОБНОСТ ВО ЧУВСТВИТЕЛНИТЕ ОБЛАСТИ
ПОДЕСУВАЊЕ НА ДОЛЖИНАТА
ПОСТАВКА ЗА ФИКСНА ДОЛЖИНА
ДОДАТОЦИ;
1 ЧЕШЕЛ ЗА ТЕЛО (3 ММ)
ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ 8 ЧАСА
ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ
ЦЕЛОСНО МИЕЊЕ
ОТПОРЕН НА ВОДА И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ
БЕЗЖИЧНА УПОТРЕБА
НЕ Е ПОТРЕБНО ПОДМАЧКУВАЊЕ
ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН

Тип на производ Апарати за бричење
Бренд Philips
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!