text.skipToContent text.skipToNavigation

Philips BG-5020/15 Машинка за телоID EK000340962

Philips BG-5020/15 Машинка за телоID: EK000340962

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

Цена
5.199 ден

Седмична акција!

Philips BG-5020/15 Машинка за тело ШИРИНА НА СЕЧИЛОТО 32 ММ 3 ЧЕШЛИ ЗА ПОДЕСУВАЊЕ НА ДОЛЖИНАТА (3,5,7mm) ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Philips BG-5020/15 Машинка за тело
  • ШИРИНА НА СЕЧИЛОТО 32 ММ
  • 3 ЧЕШЛИ ЗА ПОДЕСУВАЊЕ НА ДОЛЖИНАТА (3,5,7mm)
  • ВРЕМЕ НА РАБОТА 60 МИНУТИ
  • МОЖНОСТ ЗА ВЛАЖНА И СУВА УПОТРЕБА


ЕЛЕМЕНТ ЗА БРИЧЕЊЕ: СЕЧИЛО СО ДВА ПРЕД-ТРИМЕРИ
СИСТЕМ ЗА УДОБНОСТ НА КОЖАТА ВО ЧУВСТВИТЕЛНИ ОБЛАСТИ
ТИП НА БАТЕРИЈА ЛИТИУМ-ION
ВРЕМЕ НА ЦЕЛОСНО ПОЛНЕЊЕ 1 ЧАС
ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН
3 ПОДЕСУВАЊА НА ФИКСНА ДОЛЖИНА
ДОДАТОЦИ: 1 ЧЕШЕЛ,
ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ
ЦЕЛОСНО МИЕЊЕ
ОТПОРНОСТ НА ВОДА И ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ
БЕЗЖИЧНА УПОТРЕБА
НЕМА ПОТРЕБА ОД ПОДМАЧКУВАЊЕ

Тип на производ Апарати за бричење
Бренд Philips
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!