text.skipToContent text.skipToNavigation

Philips BG-7025/15 Машинка за телоID EK000341157

Philips BG-7025/15 Машинка за телоID: EK000341157

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

6.999 ден

Цена
5.999 ден

Седмична акција!

Philips BG-7025/15 Машинка за тело 5 ПОДЕСУВАЊА НА ДОЛЖИНАТА ТИП НА БАТЕРИЈА-ЛИТИУМ-ЈОН ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Philips BG-7025/15 Машинка за тело
  • 5 ПОДЕСУВАЊА НА ДОЛЖИНАТА
  • ТИП НА БАТЕРИЈА-ЛИТИУМ-ЈОН
  • ВРЕМЕ НА РАБОТА 80 МИНУТИ
  • СУВО БРИЧЕЊЕ

 
ЕЛЕМЕНТ ЗА БРИЧЕЊЕ-СЕЧИЛО СО ДВА ПРЕД-ТРИМЕРИ
СИСТЕМ ЗА УДОБНОСТ НА КОЖАТА
ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ
ТОРБИЧКА ЗА ЧУВАЊЕ
ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ
БЕЗЖИЧНА УПОТРЕБА
1 ЧАС ЦЕЛОСНО ПОЛНЕЊЕ

Тип на производ Апарати за бричење
Бренд Philips
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!