text.skipToContent text.skipToNavigation

Philips BRE700/00 ДепилаторID EK000498919

Philips BRE700/00 ДепилаторID: EK000498919

НОКАУТ ПОНУДА: Искористи попусти до 60% + 5% дополнитено со MASTER CARD картичките! Дознај повеќе овде!

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.999 ден

Цена
5.299 ден

Master Card 5% попуст!

Philips BRE700/00 Депилатор За нозе,тело и стапала Мазна кожа до 4 недели 3 додатоци Екстра широка глава Безжично влажно и сува употреба  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.06.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Епилатори
Бренд Philips
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!