text.skipToContent text.skipToNavigation

PHILIPS BRI921/00 IPL депилаторID EK000229347

PHILIPS BRI921/00 IPL депилаторID: EK000229347

Cyber Week понудата е ОВДЕ!. Акцијата трае од 29.11. од 00:00ч. до 03.12. до 09:00ч.

19.999 ден
Цена
17.339 ден
PHILIPS BRI921/00 IPL депилатор, | Проширен продолжеток за тело 4cm2, Додаток за лице 2cm2, Интегриран УВ филтер ја заштитува кожата од УВ зрачење, Бренд: Philips. |  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.12.2021

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

PHILIPS BRI921/00 IPL депилатор. Карактеристики: IPL апарат за остранување на влакна. Области на примена: раце, нозе, стомак, пазуви, бикини област, проширен продолжеток за тело 4cm2, додаток за лице 2cm2, слајд и блиц за брза примена. Време на примена: Бикини област 2 мин, пазуви 2,5мин, области на лицето 1,5мин, Потколеница 8,5 мин, време на примена блиц: Бикини област 4 мин, пазуви 2,5мин, области на лицето 2мин, Потколеница 8,5 мин. Безбедносни прилагодливи поставки, интегриран УВ филтер ја заштитува кожата од УВ зрачење, 5 подесувања на осветленост, може да се прилагоди според тонот на кожата, интегриран безбедносен систем, сензор кој го открива тонот на кожата, напон 100 - 240 V, користење на кабел, торба, адаптер 24 V / 1500 mA, ткаенина за чистење, пенкало тример со компактна рачка, додатоци за тримерот: чешел за веги, четка за чистење, користи AAA батерии. Гаранција 24 месеци.

Останато додатоци за тримерот: чешел за веги, четка за чистење, користи AAA батерии
Тип на производ IPL
Боја Бела
Гаранција 2 год.
Бренд Philips