text.skipToContent text.skipToNavigation
PHILIPS BRI950/00 IPL депилаторIDEK000229346
Цена
28.999  ден
PHILIPS BRI950/00 IPL депилатор. Карактеристики: IPL апарат за остранување на влакна. Области на примена: раце, нозе, стомак, пазуви, бикини област, проширен продолжеток за тело 4cm2, додаток за ли...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 08.06.2020

PHILIPS BRI950/00 IPL депилатор. Карактеристики: IPL апарат за остранување на влакна. Области на примена: раце, нозе, стомак, пазуви, бикини област, проширен продолжеток за тело 4cm2, додаток за лице 2cm2, слајд и блиц за брза примена. Употреба со и без кабел. Време на примена: Бикини област 2 мин, пазуви 2,5мин, области на лицето 1,5мин, Потколеница 8,5 мин. Безбедносни прилагодливи поставки, интегриран УВ филтер ја заштитува кожата од УВ зрачење, 5 подесувања на осветленост, може да се прилагоди според тонот на кожата- SMARTSKIN сензор, интегриран безбедносен систем, сензор кој го открива тонот на кожата, напон 100 - 240 V, користење на кабел, торба, адаптер 19,5 V / 4000 mA, ткаенина за чистење, ламба со високи перформанси 250.000 трепкања,. Гаранција 24 месеци.