text.skipToContent text.skipToNavigation
PHILIPS SC1994/00 IPL депилаторIDEK000229345
16.599  ден
Цена
14.939  ден
PHILIPS SC1994/00 IPL депилатор. Карактеристики: IPL апарат за остранување на влакна. Области на примена: раце, нозе, стомак, пазуви, бикини област, проширен продолжеток за тело 4cm2, за употреба п...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.02.2020

PHILIPS SC1994/00 IPL депилатор. Карактеристики: IPL апарат за остранување на влакна. Области на примена: раце, нозе, стомак, пазуви, бикини област, проширен продолжеток за тело 4cm2, за употреба под линијата на вратот, "Slide and Flash" за употреба со едноставно движење, "Stamp and Flash" за примена на кожата на наборите, време на примена: Бикини област 4 мин, пазуви 2,5мин, Потколеница 15 мин, безбедносни прилагодливи поставки, интегриран УВ филтер ја заштитува кожата од УВ зрачење, 5 подесувања на осветленост, може да се прилагоди според типот на кожата, интегриран безбедносен систем, сензор кој го открива тонот на кожата, напон 100 - 240 V, користење на кабел, торба, адаптер 24 V / 1500 mA, ткаенина за чистење. Гаранција 24 месеци.