text.skipToContent text.skipToNavigation

Philips BRI958/00 Lumea IPL Ласерски депилаторID EK000498849

Philips BRI958/00 Lumea IPL Ласерски депилаторID: EK000498849

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
37.299 ден

Philips BRI958/00 Lumea IPL Ласерски депилатор Специјален додаток Satin Compact pen тример Skin Tone sensor-го спречува импулсот ако тонот на кожата е премногу темен ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Philips BRI958/00 Lumea IPL Ласерски депилатор
 • Специјален додаток Satin Compact pen тример
 • Skin Tone sensor-го спречува импулсот ако тонот на кожата е премногу темен
 • Додатоци 2: Tело, Лице
 • 5 Нагодувања за интензитет на светлината
 • Stamp and Flash
 • Slide and Flash-движење со лизгање за поудобно аплицирање
 • Aвтоматка препорачана поставка врз основа на вашата боја на кожа
 • 450.000 блесоци - доволно за до 20 години употреба
 • Интегриран безбедносен систем за спречување на случајно блеснување
 • Со кабел
тип на производ IPL
Бренд Philips
Гаранција 2 год.
Број на додатоци 4
Намена За тело и лице
Број на нивоа на интензитет 5
Број на светлосни импулси 450000
Безжично работење Да
Торбичка Да
Сензор за нијанса на кожа Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!