text.skipToContent text.skipToNavigation

Philips Lumea BRI921/00 IPL депилаторID EK000498023

Philips Lumea BRI921/00 IPL депилаторID: EK000498023

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
23.999 ден

PHILIPS BRI921/00 IPL депилатор. Карактеристики: IPL апарат за остранување на влакна. Области на примена: раце, нозе, стомак, пазуви, бикини област, проширен продолжеток за тело 4cm2, додаток за ли...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.10.2023

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

PHILIPS BRI921/00 IPL депилатор. Карактеристики: IPL апарат за остранување на влакна. Области на примена: раце, нозе, стомак, пазуви, бикини област, проширен продолжеток за тело 4cm2, додаток за лице 2cm2, слајд и блиц за брза примена. Време на примена: Бикини област 2 мин, пазуви 2,5мин, области на лицето 1,5мин, Потколеница 8,5 мин, време на примена блиц: Бикини област 4 мин, пазуви 2,5мин, области на лицето 2мин, Потколеница 8,5 мин. Безбедносни прилагодливи поставки, интегриран УВ филтер ја заштитува кожата од УВ зрачење, 5 подесувања на осветленост, може да се прилагоди според тонот на кожата, интегриран безбедносен систем, сензор кој го открива тонот на кожата, напон 100 - 240 V, користење на кабел, торба, адаптер 24 V / 1500 mA, ткаенина за чистење, пенкало тример со компактна рачка, додатоци за тримерот: чешел за веги, четка за чистење, користи AAA батерии. Гаранција 24 месеци.
тип на производ IPL
Бренд Philips
Број на додатоци 2
Намена За тело и лице
Број на нивоа на интензитет 5
Број на светлосни импулси 250000
Безжично работење Не
Торбичка Да
Сензор за нијанса на кожа Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!