text.skipToContent text.skipToNavigation

Philips Lumea SC1994/00 IPL депилаторID EK000498025

Philips Lumea SC1994/00 IPL депилаторID: EK000498025

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

20.999 ден

Цена
16.599 ден

Седмична акција!

PHILIPS SC1994/00 IPL депилатор. Карактеристики: IPL апарат за остранување на влакна. Области на примена: раце, нозе, стомак, пазуви, бикини област, проширен продолжеток за тело 4cm2, за употреба п...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 21.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

PHILIPS SC1994/00 IPL депилатор.

Карактеристики: IPL апарат за остранување на влакна. Области на примена: раце, нозе, стомак, пазуви, бикини област, проширен продолжеток за тело 4cm2, за употреба под линијата на вратот, "Slide and Flash" за употреба со едноставно движење, "Stamp and Flash" за примена на кожата на наборите, време на примена: Бикини област 4 мин, пазуви 2,5мин, Потколеница 15 мин, безбедносни прилагодливи поставки, интегриран УВ филтер ја заштитува кожата од УВ зрачење, 5 подесувања на осветленост, може да се прилагоди според типот на кожата, интегриран безбедносен систем, сензор кој го открива тонот на кожата, напон 100 - 240 V, користење на кабел, торба, адаптер 24 V / 1500 mA, ткаенина за чистење. Гаранција 24 месеци.

Тип на производ IPL
Бренд Philips
Гаранција 2 год.
Број на додатоци 1
Намена За тело
Број на нивоа на интензитет 5
Број на светлосни импулси 250000
Безжично работење Не
Торбичка Да
Сензор за нијанса на кожа Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!