text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
PHILIPS HP6420/00 ДепилаторIDEK000064544
1.899  ден
Цена
1.699  ден
Депилатор PHILIPS HP6420/00 со 2 брзини, 21 GENTLE TWEEZING ДИСКОВИ, со можност за перење. Уживајте во долготрајноста на вашата мазна кожа. Нежно ги отстранува влакната дури од должина 0.5 mm.

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

Депилатор PHILIPS HP6420/00 со 2 брзини, 21 GENTLE TWEEZING ДИСКОВИ, со можност за перење. Уживајте во долготрајноста на вашата мазна кожа. Нежно ги отстранува влакната дури од должина 0.5 mm.
Бренд Philips
Гаранција 2 год.
Тип на производ Депилатори