text.skipToContent text.skipToNavigation

Rowenta EP 4920 ДепилаторID EK000340828

Rowenta EP 4920 ДепилаторID: EK000340828

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.169 ден

Rowenta EP 4920 ДЕПИЛАТОР МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ВО ВОДА ТИП НА БАТЕРИЈА ЛИТИУМ-ЈОН ПОГОДНA УПОТРЕБА ЗА НОЗЕ, ЛИЦЕ И ТЕЛО EПИЛАЦИЈА НА ЧУВС...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Rowenta EP 4920 ДЕПИЛАТОР
 • МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ВО ВОДА
 • ТИП НА БАТЕРИЈА ЛИТИУМ-ЈОН
 • ПОГОДНA УПОТРЕБА ЗА НОЗЕ, ЛИЦЕ И ТЕЛО
 • EПИЛАЦИЈА НА ЧУВСТВИТЕЛНИ ОБЛАСТИ

  ГОЛЕМА АКТИВНА ПОВРШИНА НА ГЛАВАТА
  ТЕХНОЛОГИЈА СО ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАНИ 24 ПИНЦЕТИ
  МАТЕРИЈАЛ НА ПИНЦЕТИТЕ НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
  СПЕЦИЈАЛНА ТОПКА ЗА МАСАЖА КОЈА ЈА СМИРУВА КОЖАТА ПРИ ДЕПИЛАЦИЈАТА
  ОБЛОГА НА ХИПОАНТИАЛЕРГИЧНИ СРЕБРЕНИ ЈОНИ
  ДОДАТОЦИ : ЕКСКЛУЗИВНА ГЛАВА ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА
  ГЛАВА ЗА ЕПИЛАЦИЈА НА ЧУВСТВИТЕЛНИ ОБЛАСТИ
  ЕКСФОЛИРАЧКИ ВАЛЈАК
  ЧЕТКА
  НАПОН 220-240
  МОЌНОСТ 4,5 W
  ДОЛЖИНАТА НА КАБЕЛОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ 1,5 М

Тип на производ Депилатори
Бренд Rowenta
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!