text.skipToContent text.skipToNavigation

Laica PC1017 Хидромасажер за стапалаID EK000069475

Laica PC1017 Хидромасажер за стапалаID: EK000069475

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.999 ден

Laica PC1017 Хидромасажер за нозе Заштитна преграда од прскање Ротирачки јазол за масажа Се загрева и лежиштето за да се задржи топлината на водата Вибрациите и хидроцентралите ви нудат за крат...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Laica PC1017 Хидромасажер за нозе Заштитна преграда од прскање Ротирачки јазол за масажа Се загрева и лежиштето за да се задржи топлината на водата Вибрациите и хидроцентралите ви нудат за кратко време пријатно чувство на благосостојба и релаксација Мрежна работа, 75w електрична апсорпција Димензии: 35,5 x 32,2 x 15 см; Тежина: 1,4 кг
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!