text.skipToContent text.skipToNavigation
6 пронајдени производи
Veet SENSITIVE PRECISION женски тример + Laica PC3004 Сет за маникир и педикир
Veet SENSITIVE PRECISION женски тример + Laica PC3004 Сет за маникир и педикир
2.999 ден
1.999 ден
Veet SENSITIVE PRECISION женски тример + Laica PC3004 Сет за маникир и педикир. Veet Sensitive Precision Beauty Styler е алатка за убавина која нуди нежно бричење и прецизно обликување за деликатни...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

AEG Сет за маникир MPS 5693
AEG Сет за маникир MPS 5693
1.475 ден
1.299 ден
AEG Сет за маникир MPS 5693. Карактеристики: Практичен уред за козметичка нега на вашите раце и нозе Вклучување / исклучување на држачот 10 различни додатоци: -1 за полирање -2 дискови за отстранув...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

AEG Сет за убавина LBS 5691
AEG Сет за убавина LBS 5691
1.860 ден
1.640 ден
 • AEG Сет за убавина LBS 5691,
 • 4 додатоци: масажер, епилатор, четка и отстранувач на калус,  
 • Ергономска рачка,
 • Батерија(Ni-Mh): 2x600mAh,
 • Заштита од прегревање,
 • 1 година гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

Laica PC3004 Сет за маникир и педикир
Laica PC3004 Сет за маникир и педикир
1.999 ден
1.499 ден
 • Laica PC3004 Сет за маникир и педикир,
 • Aвтоматско исклучување,  
 • Опремен со LED светло за осветлување на ноктите за време на третманот,
 • Има 5 додатоци за маникир и педикир,
 • Моќност: 3 x 1.5V,
 • 1 година гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

AEG Сет за убавина LBS 5676
AEG Сет за убавина LBS 5676
1.690 ден
1.490 ден
 • AEG Сет за убавина LBS 5676,
 • Маникир и педикир сет 2/1,  
 • маникир за нокти и 2 епилатори,
 • Додатоци: приврзок за полирање, приложување фини и груби,
 • конус за подесување тап и зашилен,
 • 4-ниво прекинувач за темелно и нежно отстранување на влакна,
 • 1 година гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

brzaisporakaMK
VIVAX HOME VR-28301 кеси за вакумирање
VIVAX HOME VR-28301 кеси за вакумирање
199 ден
VIVAX HOME VR-28301 кеси во ролна за вакумирање, димензии 28х300цм,

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2021