text.skipToContent text.skipToNavigation

Adler 2310, пегла за косаIDEK000020525

Цена
599 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Adler 2310, пегла за коса. Моќност: 25 W. Керамички плочки. Ширина на плочките 23мм. Должина на плочките 80мм. Брзо загревање. Комфорен држач и ергономски дизајн. Заоблени краеви за заштита од изгореници. Индикаторска сијаличка