text.skipToContent text.skipToNavigation
Adler 261, пегла за косаIDEK000020561
Цена
779  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.08.2020

Adler 261, пегла за коса. Моќност: 45 W. Керамички плочки. Брзо загревање. Индикаторска сијаличка. Прилагодување на температурата: 80 - 230 ˚C