text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
PHILIPS HP8323/00 Пегла за косаIDEK000064714
1.899  ден
Цена
1.519  ден
Пегла за коса PHILIPS HP8323/00 од линијата на EssentialCarе Philips. Овој апарат е посебно дизајниран за брзо и лесно користење, при исправувањето на вашата коса. Исправете ја вашата коса со помош...

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.10.2020

Пегла за коса PHILIPS HP8323/00 од линијата на EssentialCarе Philips. Овој апарат е посебно дизајниран за брзо и лесно користење, при исправувањето на вашата коса. Исправете ја вашата коса со помош на оваа преса, а притоа уживајте во резултатите на вашата сјајна и негувана коса. Карактеристики: ТУРМАЛИН КЕРАМИЧКИ ПЛОЧКИ, ТЕРМОСТАТ СО 2 ПОДЕСУВАЊА, ТЕМПЕРАТУРА ДО 210°C, БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ (60SEC), ЗАКЛУЧУВАЊЕ.
Бренд Philips
Гаранција 2 год.
Тип на производ Фигаро за коса